Viršutinių vokų plastika

Įtemptas gyvenimo būdas, nuovargis, darbas naktimis turi įtakos odos elastingumo mažėjimui ir akių vokų pakritimui. Dėl užkritusių vokų veidas ne tik atrodo pavargęs ir paburkęs, bet ir gerokai senesnis. Vokų plastika – odos pertekliaus ar riebalų maišelių pašalinimas iš viršutinių arba apatinių vokų, kurie gali būti operuojami ir kartu, ir atskirai. Atliekant šią procedūrą, taip pat reikia atkreipti dėmesį į kaktos ir antakių būklę: jeigu jie pakritę, tai turi įtakos ir vokų suglebimui. Tokiu atveju, atliekant vokų plastiką reikia pakelti antakius ir kaktą. Ši operacija grąžina veidui jaunatvišką ir žvalią išvaizdą.

Kaip atliekama viršutinių vokų plastikos operacija?

Vokai dažniausiai operuojami taikant vietinę nejautrą ir dažniausiai trunka apie 1 valandą.

Viršutiniai vokais operuojami, atliekant odos pertekliaus pašalinimą, pjūvius darant natūraliose raukšlėse, todėl pooperaciniai randai lieka praktiškai nepastebimi. Operacijos metu taip pat galima pašalinti riebalinius maišelius.

Operuojant apatinius vokus, galima arba pašalinti riebalinius maišelius, arba perskirstyti riebalus. Pjūvis dažniausiai atliekamas junginėje – vidiniame voko paviršiuje. Tokios operacijos metu pjūvis voko išorėje nedaromas.

Jei apatiniuose vokuose yra ne tik riebalinio audinio sankaupos, bet ir didelis odos perteklius, pjūvį prisireikia daryti po apatinėmis blakstienomis, tuomet pašalinama ir dalis perteklinės odos.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį po viršutinių vokų plastikos operacijos?

 • Tai vienos dienos procedūra, tad, jei nereikia akis į akį bendrauti su žmonėmis, į darbą galima grįžti nors ir kitą dieną.
 • Dėl patinimo po operacijos gali būti sunku užsimerkti, todėl vargina akių sausumas. Šią problemą išsprendžia dirbtinės ašaros arba tepalai.
 • Siūlai pašalinami po 5-7 dienų.
 • Po dviejų savaičių randai jau pradeda blykšti. Kraujosruvos paprastai išnyksta per kelias savaites, o patinimas gali užtrukti kiek ilgiau.
 • Vokų plastikos kosmetinis efektas gali trukti nuo kelių iki keliolikos metų.

Kontaktai

Mob. tel. numeris
Klinikos adresas
Č. Sasnausko g. 19, Kaunas
El. pašto adresas

Palikite mums žinutę

  Susisiekti

  Rekvizitai

  • UAB “Medicinos grupės įranga”
  • Įm. k: 305689488
  • Č. Sasnausko g. 19, Kaunas
  • info@drsklinika.lt
  Išlaisvink savo kūną - susisiek su mumis.
  Palikite mums žinutę
  Ir mes su Jumis susisieksime per 24 valandas

   Susisiekti
   Susisiekite
   Mob. tel. numeris
   Klinikos adresas
   Č. Sasnausko g. 19, Kaunas
   El. pašto adresas
   Aciu!
   Mes su Jumis susisieksime per 24 valandas