Sėdmenų didinimas

Kiekvienos moters kūnas yra individualus, todėl sėdmenų dydis bei forma turėtų būti proporcingi priekinei viršutinei kūno daliai. Sėdmenų didinimas – tai procedūra, skirta paryškinti, suapvalinti ir kiek padidinti sėdmenis. Populiariausias būdas patobulinti sėdmenų dydį ir formą – savų riebalų persodinimas. Visgi kuomet sėdmenys yra labai plokšti iš prigimties, mergina yra itin liekna ir beveik neturi riebalinio audinio, ar siekia turėti didesnius, vadinamuosius braziliškus sėdmenis, rezultatui pasiekti nepakanka vien kūno riebalų. Tokiu atveju rekomenduojama atlikti sėdmenų formos ir dydžio korekciją silikoniniais implantais. Jei nugaros apačioje ir sėdmenyse yra odos perteklius, atsiranda ir trečioji galimybė – nepageidaujamą audinių perteklių pašalinti, jį panaudojant viršutinio sėdmens poliaus padidinimui.

Kaip atliekama sėdmenų didinimo operacija?

Sėdmenų didinimas riebalais. Tokios operacijos metu yra atliekamas pilvo, juosmens, šlaunų sričių riebalų nusiurbimas. Gauti riebalai specialiais metodais paruošiami ir persodinami į pacientės  sėdmenų viršutinę dalį bei sėdmenų šonus. Tokiu būdu padidinamas sėdmenų tūris, pakoreguojama forma, riestumas. Ši operacija gali pastebimai pakoreguoti ir visą moters figūrą – pašalinti nepageidaujamų riebalų perteklių juosmens ir šlaunų srityse ir suteikti apvalesnę formą sėdmenims. Tačiau prigyja vos apie 40-50 proc. persodintų riebalinių ląstelių, todėl operacijos metu tenka persodinti didesnį riebalinių ląstelių kiekį.

Sėdmenų didinimo silikoniniais implantais operacijos metu atliekamas apie 6 cm pjūvis raukšlėje tarp sėdmenų. Sėdmenų implanto ložė yra suformuojama pačiame didžiajame sėdmens raumenyje. Raumuo saugiai apgaubia implantą ir neleidžia jam pasislinkti. Silikoniniais sėdmenų implantais padidinama viršutinė-vidurinė sėdmenų dalis, išryškėja sėdmenų linija, padidėja riestumas.

Jei nugaros apačioje ir sėdmenyse yra odos bei riebalinio audinio perteklius, taikomas ir trečiasis metodas – viršutinis sėdmenų polius suformuojamas nugaros plastikos operacijos metu. Operacija rekomenduojama, jei sėdmenys pasmukę ir yra didelis odos perteklius, tokiu atveju galima juos pakelti aukštyn ir užpildyti savais aplinkiniais audiniais. Tokiu atveju sėdmenys tampa ir pakelti, ir apvalesnės formos.

Ką dar reikia žinoti apie sėdmenų didinimo operaciją?

 • Šešias savaites po operacijos nešiojami specialūs kompresiniai drabužiai;
 • 2 savaites po operacijos nerekomenduojama miegoti ant nugaros;
 • Galutinis operacijos rezultatas matomas po 3-4 mėnesių, kai dalis riebalų po persodinimo sunyksta, kitais atvejais – kai visiškai sugyja siūlės;
 • 6 savaites po procedūros reikėtų vengti didelio fizinio krūvio, nerekomenduojama lankytis pirtyse;
 • Pacienčių pasitenkinimas operacijos rezultatais labai priklauso ir nuo jų pačių indėlio – geriausią efektą garantuoja gydytojų rekomendacijų laikymasis, pritaikyta mityba ir pakankamas fizinis aktyvumas.
 • Sėdmenis padidinus implantais, rezultatas matomas iš karto. Rezultatui svorio svyravimai neturi įtakos.

Vienu kartu į sėdmenis suleidžiama 300-600 ml riebalinio audinio. Žinoma, kuo didesnis kiekis persodinamas, tuo mažesnė tikimybė jam visam prigyti. Sėdmenis didinant impantais, pjūveliai daromi tarpe tarp sėdmenų, todėl sugijus jie praktiškai nepastebimi. Implantai dedami į “kišenę”, suformuotą sėdmenų raumenyse. Galiausiai viskas pasluoksniui užsiuvama.

Pacientės atgauna darbingumą po 1-2 sav., 3-4 sav. rekomenduojama vengti fizinio krūvio ir nesėsti tiesiogiai ant sėdmenų. Kosmetinis sėdmenų didinimo efektas ilgalaikis, tačiau jis nemaža dalimi priklauso nuo pacienčių gyvenimo būdo, mitybos, fizinio aktyvumo.

Kontaktai

Mob. tel. numeris
Klinikos adresas
Č. Sasnausko g. 19, Kaunas
El. pašto adresas

Palikite mums žinutę

  Susisiekti

  Rekvizitai

  • UAB “Medicinos grupės įranga”
  • Įm. k: 305689488
  • Č. Sasnausko g. 19, Kaunas
  • info@drsklinika.lt
  Išlaisvink savo kūną - susisiek su mumis.
  Palikite mums žinutę
  Ir mes su Jumis susisieksime per 24 valandas

   Susisiekti
   Susisiekite
   Mob. tel. numeris
   Klinikos adresas
   Č. Sasnausko g. 19, Kaunas
   El. pašto adresas
   Aciu!
   Mes su Jumis susisieksime per 24 valandas